UDT I TDT

Swoją działalność bazujemy na ścisłej współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego, który działa w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych w oparciu o ustawę o dozorze technicznym. Dzięki bogatej wiedzy, doświadczeniu i umiejętności, jesteśmy w stanie w pełni zadbać o bezpieczne funkcjonowanie urządzeń technicznych.

Posiadamy uprawnienia w zakresie obsługi, montażu, konserwacji, remontów, napraw i modernizacji wszystkich urządzeń, które są objęte dozorem technicznym przez UDT.

W ramach działalności UDT zajmujemy się m.in.:

– prowadzeniem dokumentacji technicznych UDT, w których skład wchodzą: instrukcje obsługi, schematy hydrauliczne, diagramy udźwigów,obliczenia stateczności pojazdów,

– realizacją badań odbiorczych UDT,

– realizacją badań okresowych UDT,

– realizacją badań doraźnych UDT,

– przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych urządzeń objętych dozorem UTD,

– kompleksowe przygotowanie dokumentacji UDT

1

zuraw1

Żurawie

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości żurawie renomowanych marek, tj.: Palfinger, Hiab, Atlas, Fassi, Hmf, Hyva

Posiadamy urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych, a także o odmiennej sile udźwigu. Wszystkie żurawie dostępne w naszej ofercie cechują się całkowitą zgodnością z obowiązującymi normami DIN i ISO, co świadczy o ich wysokiej funkcjonalności.
Wszelkie posiadane przez nas uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do montażu, napraw, modernizacji i konserwacji sprzętu gwarantują kompletną dokumentację urządzeń i odbiór UDT.

2

hds

HDS

Zajmujemy się zarówno naprawą, jak i wszelkimi przeglądami konserwacyjnymi oraz modernizacją urządzeń HDS.
Wszystkim firmom budowlanym oraz transportowym współpracującym z nami zapewniamy rejestrację UDT urządzeń HDS.

Szerokie doświadczenie przy remontach kapitalnych i serwisach maszyn oraz wykwalifikowana kadra pozwala nam na sprawne i efektywne diagnozowanie usterek oraz kompleksową naprawę zapewniających stałą funkcjonalność żurawi HDS.

Serwisujemy maszyny największych producentów urządzeń z technologią hydrauliki siłowej:
żurawie: Palfinger, Hiab, Atlas, Fassi, Hmf, Hyva
hakowce: Meiller, Skibicki, King, Janco
żurawie samojezdne: Liebherr, Demag, Faun, Tadano, Adk, Ppm
podesty robocze: Genie,Haullote, Ruthmann, Denkalift, Jlg, Teupen, Upright

3

ladowarki-teleskopowe

Ładowarki teleskopowe

Prowadzimy oficjalny serwis ładowarek teleskopowych takich producentów, jak: Manitou, Jcb, Caterpillar, Merlo, Jlg, Bobcat.
Serwis dotyczy zarówno działań naprawczych, jak i wszelkich prac konserwacyjnych, przeglądów okresowych oraz modernizacji poszczególnych elementów ładowarek teleskopowych.

4

pompogruszki

Pompy do betonu i pompogruszki

Oferujemy okresowe przeglądy pomp do betonu, pompogruszek oraz innych urządzeń działających w oparciu o hydraulikę siłową.
Zajmujemy się bieżącą konserwacją urządzeń, doraźną naprawą usterek, a także wykonujemy remonty generalne.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, rzeczowo weryfikujemy faktyczny stan urządzeń, co pozwala na skuteczne doprowadzenie maszyn do pełnej funkcjonalności.

Dozór TDT
Posiadamy uprawnienia do wykonywania napraw pomp do betonu i pompogruszek pod nadzorem Transportowego Dozoru Technicznego. Badania techniczne są przeprowadzane są w zakresie wymagań formalnych jak, również stanu technicznego maszyn.
Poza wykonywaniem przeglądów przed pierwszym badaniem odbiorczym urządzenia, zajmujemy się również przygotowaniem pełnej dokumentacji niezbędną do rejestracji maszyn, a także wykonujemy naprawy niezbędne przed odbiorem TDT.

5

suwnica

Suwnice

Ze względu na swe przeznaczenie, suwnice wymagają systematycznych przeglądów konserwacyjnych i kontroli wszystkich elementów budowy. Dzięki niezawodnym specjalistom w dziedzinie naprawy suwnic wykonujemy pełną ekspertyzę techniczną maszyn, która pozwala nam na efektywne prace w zakresie remontów i konserwacji urządzeń.
Realizujemy zarówno gruntowne przebudowy maszyn, jak również naprawiamy drobne usterki.
Dzięki posiadanym uprawnieniom, wykonujemy wszelkie konieczne formalności związane z Urzędem Dozoru Technicznego.

6

suwnica-slupowa

Żurawie słupowe

Posiadane uprawnienia UDT pozwalają nam kompleksowo serwisować, przeprowadzać naprawy oraz konserwacje żurawi. W ramach prowadzonej usługi wypełniamy za klienta wszystkie formalności związane obowiązkowym zgłoszeniem i odbiorem stanowiskowym przez UDT.
Nasza kadra ekspertów posiada stosowną wiedzę, która pozwala na skuteczne i profesjonalne naprawy wszelkich usterek mechanicznych i elektrycznych.